Uzyskaj kod rabatowy

Aby otrzymać kod rabatowy na podany adres email należy wypełnić wszystkie poniższe pola.

Kod rabatowy został wysłany na podany adres email.

Uwaga!

Podana karta jest nieaktywna, wypełnij formularz https://polisa.nau.pl/club_cards/registrations/new
Po pozytywnej weryfikacji karta zostanie wydana.

Błąd!

E-mail nie został wysłany.

drukuj listę Partnerów pobierz PDF

Toruń

NAU Mobile

NAU Mobile - telefonia dla oświaty Telefonujesz i surfujesz z kartą Klubu w Planie Niebieskim za 9,80 zł* a Twoi bliscy za 14,80 zł*

W cenie abonamentu:
  • minuty do krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych - BEZ LIMITU
  • SMS i MMS - BEZ LIMITU
  • Pakiet Internetu 10 GB
Zadzwoń pod 48 459 459 459, podaj kod promocji i korzystaj z abonamentu w promocyjnej cenie.

*Oferta tylko dla nowych klientów. Cena Pakietu Niebieskiego bez promocji wynosi 19,80 zł/mies., oferta w cenie 9,80 zł/mies. jest przeznaczona dla głównego ubezpieczonego a dla współubezpieczonych wynosi 14,80 zł/mies.
www.naumobile.pl

Iparts.pl

Skorzystaj z oferty sklepu iParts.pl. Znajdziesz tam części samochodowe do wszystkich modeli samochodów. Rabat 5% obejmuje wszystkie cały asortyment z wykluczeniem produktów: koła dwumasowe, oleje, opony, sprzęgła.
www.iparts.pl/

Cinema City

Niewielkie ceny na wielkim ekranie.
  • Bilety na wszystkie seanse 2D, od poniedziałku do niedzieli, już od 15 zł*
  • *W Warszawie i w Jankach bilety w cenie 17 zł.

www.cinema-city.pl

Gusto Dominium

• 40% zniżki na pizze klasyczna oraz pizze premium w dostawie oraz z odbiorem osobistym
  • Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku do godz. 18:00
  • Minimalna wartość zamówienia 31 zł
  • Zamówienia należy składać pod nr telefonu: 222 10 10 10
  • Szczegóły oferty
  • Cennik

CM LUX MED

10 % rabatu na jednorazowe konsultacje lekarskie (z wyłączeniem konsultacji profesorskich) w ogólnopolskich placówkach własnych. Powyższy rabat nie obejmuje innych usług i produktów oferowanych, takich jak w szczególności usług Instytutu EEG HEMORON, kontrastów do badań, innych badań i konsultacji diagnostycznych oraz opłat za abonamenty.

www.luxmed.pl

Klub Gra Fitness- City

10% zniżki przy zakupie karnetu na zajęcia

MPT Copernicus Halo Taxi Gra

10% w taksówkach korporacji 1-9191, 1-9192

taxi.torun.pl

Salon Optyczny OptykPolito

10% zniżki na wszystkie produkty

Yasumi

10% zniżki na wszystkie zabiegi z cennika

torun.podgorz.yasumi.pl/

Czas na herbatę

10% zniżki na cały asortyment

czasnaherbate.net

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny

Zniżka dla posiadacza karty i osoby towarzyszącej

www.teatrmuzyczny.torun.pl
-%

Dietetyk Aleksandra Ziemska - Studia Figura

• 10% zniżki na masaże (bańką chińską, antycellulitowy całego ciała, izometryczny, leczniczy, klasyczny całego ciała)
  • 15% - miesięczna kuracja dietetyczna i kuracja lecznicza
  • 20% - programy zabiegowo-dietetyczne Studio Figura

KIA AS Motors

Oferta specjalna dla posiadaczy karty Klubu NAUczyciela! Wysokie rabaty cenowe na auta marki KIA oraz preferencyjne warunki pożyczek samochodowych w NAU SA. Oferta dostępna wyłącznie w wybranych salonach KIA AS Motors: Warszawa, ul. Grójecka 194 oraz Nadarzyn, al. Katowicka 70.
  • kontakt: KIA AS Motors - 661 110 026
  • kontakt: NAU SA - (22) 584 10 08

zniżka studencka

Minieuroland

Posiadacze karty Klub NAUczyciela są uprawnieni do zakupu biletu ulgowego lub 10% rabatu na bilet rodzinny.

www.minieuroland.pl
-5/10%

EF Education

Zniżki na kursy językowe:
  • 5% przy wyjazdach dwutygodniowych
  • 10% przy wyjazdach dłuższych

www.ef.pl

Pożyczka NAU

Specjalnie dla klubowiczów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę pożyczek. Z kodem promocji 1% prowizji mniej na każdą pożyczkę! Zadzwoń (22) 584 10 08.
nau.pl/pozyczka-gotowkowa-nau-na-6/

Telepizza

50% zniżki na wszystkie pizze w lokalu, dostawie i online.

Warunki promocji:
  1. Kod promocyjny upoważnia do 50% zniżki na wszystkie pizze w regularnej cenie. Składając zamówienie:
  • w lokalu należy okazać kartę Klubu NAUczyciela i podać kod promocji;
  • online należy wpisać kod promocji w koszyku podczas składania zamówienia (min. wartość zamówienia 29 zł);
  • telefonicznie należy podać kod promocji podczas składania zamówienia (min. wartość zamówienia 29 zł).
  1. Kod promocji ważny jest do 31.12.2020 r. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
  2. Lista lokali objętych promocją
www.telepizza.pl

Partnerzy internetowi

Fiszki.pl

Fiszki - świetny sposób na skuteczną naukę! Zyskaj 30% rabatu.   Składając zamówienie podaj numer karty Klubu Nauczyciela, a zniżka naliczy się automatycznie.

Ucando

Tańsze części samochodowe w Twoim zasięgu! Znajdziesz tam części do swojego samochodu, a zespół specjalistów wybierze produkt najlepiej dopasowany do Twojego auta. Rabat 5% obejmuje wszystkie cały asortyment z wykluczeniem produktów: koła dwumasowe, oleje, opony, sprzęgła.

-10 %

Wszystkie soczewki taniej o 10%. Zamawiaj bez wychodzenia z domu!

Iparts.pl

Vipera Cosmetics

20% rabatu na wszystkie produkty nieprzecenione w sklepie online. Kod promocyjny należy wpisać w koszyku podczas zakupów. Rabat ważny do 31.12.2020 r. do godz. 23:59

Uzyskaj kod rabatowy

Kod rabatowy został wysłany na podany adres email.

Uwaga!

Po pozytywnej weryfikacji karta zostanie wydana.

Błąd!

E-mail nie został wysłany.